Przedłużanie włosów

Marzysz
o zdrowych, lśniących,
długich, gęstych włosach?


Profesjonalna stylizacja
przedłużanie włosów.

Zabieg przedłużania czy zagęszczania włosów pozwala w szybki sposób uzyskać idealną fryzurę. Dzięki innowacyjnym metodom jest absolutnie bezpieczny dla naszych włosów , a łączenia są niemal niewyczuwalne, co zapewnia dyskrecję, naturalny efekt i komfort noszenia. Pomyśl o jakiej marzysz fryzurze i umów się na bezpłatną konsultację.:)

Metody i rodzaje włosów w Salonie Szpitalna 5 Beauty

Włosy dziewicze

Są to włosy nie poddane żadnej obróbce chemicznej takiej jak koloryzacja, prostowanie lub trwała. Mają naturalny kolor, strukturę długość i objętość.
Występują we wszystkich kolorach, skrętach i długościach. Dzięki swojej jakości nadają się do kilkukrotnej aplikacji.

Włosy słowiańskie

Przechodzą wprawdzie obróbkę, ale jedynie koloryzację. Pasma są lekkie, delikatne i miękkie.
Występują w dwóch długościach: 40 cm i 50 cm. Można je ponownie zakładać ok. 2,3 razy.

Włosy rosyjskie

To z kolei włosy nieco grubsze, idealnie nadają się dla pań o gęstych włosach. Cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientek..
Jak każde włosy wymagają starannej pielęgnacji, ale odwdzięczają się doskonałym efektem.

Włosy europejskie

Jest to propozycja dla pań zaczynających swą przygodę z „extensins”. Tu obróbka jest nieco większa niż w przypadku pozostałych gatunków. Koloryzacja, chemiczne wygładzanie sprawiają, że włosy wyglądają pięknie, ale żeby podtrzymać ten stan, należy o nie szczególnie dbać. Nie chodzi o stosowanie najdroższych kosmetyków, a raczej o cierpliwość: staranne nakładanie (wmasowanie) odżywki lub maski, delikatne rozczesywanie. Oczywiście można je stylizować jak każde inne, delikatnie przyciemniać, tonować, kręcić i prostować.


Przedłużanie
włosów


Długie, gęste włosy, to marzenie niemal każdej kobiety. Natura jednak urozmaiciła naszą urodę dając każdemu coś innego. Na szczęście dała nam również możliwości, dzięki którym możemy udoskonalać jej dzieło. Istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania włosów. Każda z nich powinna być dobrana indywidualnie, uwzględniając przede wszystkim stan naturalnych włosów ich ilość oraz komfort noszenia dołożonych włosów.

Włosy ze względu na pochodzenie różnią się strukturą, grubością, jakością. By wyglądały idealnie muszą być starannie dobrane. Można by tak było pisać o włosach bez końca, ale znacznie lepiej jest je dotknąć, zobaczyć. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, na której pokarzemy rożne rodzaje włosów, opowiemy o pielęgnacji, dobierzemy odpowiednią metodę.
Metody przedłużania włosów

Metoda keratynowa

Pasmo jest zakończone keratyną, którą przy użyciu minimalnej temperatury lub ultradźwięku doklejamy do naturalnych włosów u ich nasady. Można wielokrotnie przerabiać końcówki dzięki czemu możemy kilkukrotnie używać tych samych włosów.
Metoda jest bardzo bezpieczna nadaje się dla pań o cieniutkich, delikatnych włosach, ponieważ łączenia są bardzo malutkie (łepek od zapałki), jednocześnie są niezwykle trwałe.

Metoda „kanapkowa”

Tu z kolei pasma są nieco szersze ok 2 cm, zakończone bezbarwną specjalną taśmą silikonową. System idealnie nadaje się dla pań o dosyć krótkich włosach. Dzięki „ukryciu” ich między taśmami, naturalna długość staje się niewidoczna.
Prosta i szybka aplikacja zapewniła sobie wielką popularność wśród klientek.

Metoda Clip-in

Jest to doskonały sposób by w mgnieniu oka zwiększyć ilość włosów i ich długość. Idealne rozwiązanie dla pań chcących od czasu do czasu odmienić swoją fryzurę lub dla kobiet, które nie chcą na stałe nosić długich włosów.
Prosta i bezpieczna aplikacja polegająca na wpięciu, przy użyciu specjalnych spinek włosów wszytych na taśmę. Doskonale sprawdza się w stylizacjach ślubnych.

Pozostałe metody

Oczywiście jest ich bardzo wiele: tulejki, ringi, metoda warkoczykowa, laser itd.

O tym, dlaczego ich nie stosujemy dowiecie się szczegółowo z naszego fanpage, na który serdecznie zapraszamy. :-)